Wywiadówka semestralna odbędzie się 01.02.2019r (piątek).
Kl. 1-3 SP - godz. 16.15, a następnie spotkanie na sali gimnastycznej o godz. 17.00.
Kl. 4-8 SP i III Gimnazjum  - godz. 17.00 (rozpoczęcie na sali gimnastycznej).

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

Na stronie internetowej ministerstwa zamieszczone są także rekomendacje dotyczące wyboru konkretnej formy wypoczynku oraz odnośniki do najważniejszych portali internetowych poświęconych zimowemu wypoczynkowi. Rodzicom i opiekunom przypominam również adres www.wypoczynek.men.gov.pl, gdzie znajduje się baza wypoczynku. Na bieżąco publikowane są w niej informacje o numerach wydanych zaświadczeń, danych organizatora, liczbie uczestników oraz terminie i lokalizacji wypoczynku. Wybierając dla swojego dziecka zimowisko czy obóz narciarski, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora i bezpieczeństwo uczestników.

Wspólnie zatroszczmy się o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

9 stycznia 2019 roku (środa), od 16.30 do 20.15 odbędzie się choinka szkolna.

Uczniowie są zobowiązani do przyniesienia zgody podpisanej przez rodzica.

Państwo rodzice odpowiadają za bezpieczny powrót swoich dzieci do domu.