dzien babci i dziadka 201824 stycznia br. w Domu Kultury MGOKSiR-u odbyła się wzruszająca uroczystość szkolno-środowiskowa z okazji „Dnia Babci i Dziadzia”. Uczniowie z ogromnym przejęciem przygotowywali się do tego ważnego dla nich dnia. Samodzielnie wykonali upominki – niespodzianki. W czasie uroczystości zaprezentowały się w jasełkach i programie artystycznym w postaci wierszy i skeczy przeplatanych piosenkami. W oczach niejednej babci pojawiły się łzy wzruszenia, szczególnie wtedy, kiedy to właśnie ich wnusia występowała.

W trakcie występów dzieci, seniorzy częstowali się przygotowanymi przez rodziców słodkościami. Wszystkie dzieci są bardzo zżyte ze swoimi babciami i dziadkami, dlatego przygotowują dla nich co roku taką uroczystość, aby wyrazić swą wdzięczność i miłość. Zapraszamy do galerii zdjęć.

camera-logo3.jpg

koledowanie w lesniowce 201819 stycznia br. dzieci edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły wyjechały do Domu Spokojnej Starości „Leśniówka” w Turzy, aby zaprezentować mieszkańcom ośrodka piękne jasełka. Występy dzieci odbyły się w nowo rozbudowanej części obiektów. Bardzo spodobała się kolęda „Cicha noc” śpiewana najpierw po polsku, potem po angielsku, a później po japońsku. Kolejna urocza kolęda to „Feliz Navidad” po hiszpańsku. W trakcie występów dzieci, licznie zebrani mieszkańcy włączali się w śpiew kolęd i pastorałek, oraz często nagradzali brawami małych aktorów. Całość imprezy udokumentowana jest w galerii zdjęć do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

camera-logo3.jpg

kolorowy swiat krasnali i zabek 2018Dnia 18.01.2018r. Przedszkolaki ze starszych grup wyjechały na swoją upragnioną wycieczkę do sali zabaw „Kolorowy Świat” w Rzeszowie. Miło upływał im czas na wspólnych, wesołych zabawach. Bawiły się na zjeżdżalni, w basenie z piłkami, labiryntach, trampolinach, kąciku malucha. Zadowolone wróciły do przedszkola. Wycieczka ta została zrealizowana ze środków uzyskanych z kolędowania dzieci. Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wsparli finansowo naszych kolędników. Bardzo dziękujemy.

Maryla Romańska

camera-logo3.jpg

zabawa choinkowa klas 1 3 sp 2018W dniu 17 stycznia 2018r. w naszej Szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas 1-3 SP. O godzinie 11.00 rozpoczęła się zabawa w sali gimnastycznej, którą poprowadziły pani ze Stacji zabaw w Sokołowie Młp. Najpierw przemaszerował korowód przebierańców, a potem nastąpiły konkursy i tańce. Na koniec z każdej klasy wyłoniono laureatów konkursu na najładniejszy strój. Oczywiście te dzieci otrzymały nagrody. Ogromne podziękowanie dla mam, które przygotowały słodki poczęstunek dla swoich pociech. Wszyscy mają miłe wspomnienia z tego dnia, ponieważ wszyscy bawili się świetnie.

camera-logo3.jpg

„HEJ KOLĘDA KOLĘDA - PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ”

koledowanie przedszkolakow 2018

Od dnia 02.01.2018r. do 05.01.2018r. Przedszkolaki z grup Krasnali i Żabek wraz z wychowawczyniami kolędowali w zakładach pracy znajdujących się w otoczeniu szkoły. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, u których gościliśmy za miłe przyjęcie.

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazna dłoń.

„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca:
Ona daje życie.”

1. Sienkiewicz

PODZIĘKOWANIE

Dla:

• Mieczysław Miazga – Poseł na Sejm RP
  • Mieczysław Kobiernik – Radny GiM Sokołów Młp.
  • Zarząd Firmy „Smak Górno”
  • Zygmunt Krawczyk – właściciel sklepu spożywczego
  • Dariusz Zdeb – właściciel sklepu „Rolnik”
  • Zarząd Firmy „TT-Bruk”
  • Zarząd Firmy „Styrobud”

Za bezinteresowną pomoc, hojność, życzliwość i ofiarność okazana przedszkolnej grupie kolędniczej z serca DZIĘKUJEMY.
Dzięki Państwa wsparciu możliwa jest realizacja naszych zamierzeń.
Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Maryla Romańska
Maria Rembisz