pasowanie na gimnazjaliste 201528 września 2015 roku uczniowie klasy I Gimnazjum zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. Jak co roku uroczystość miała wyjątkowy charakter. Zanim nastąpiło pasowanie na gimnazjalistę pierwszoklasiści musieli zaprezentować się oraz wykazać poczuciem humoru i innymi umiejętnościami. W związku z tym Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował dla pierwszaków konkurencje i zadania, które oceniało jury w składzie: Edyta Górniak - Weronika Piersiak, Robert Lewandowski - Krystian Piersiak, Sarsa - Natalia Flis, Joanna Krupa - Aleksandra Zdeb. Po zakończonych konkurencjach pani dyrektor Teresa Surdyka oraz przewodnicząca Gimnazjum Anna Radomska dokonały pasowania.

Wszystkim uczniom z Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Opiekunowie: Aleksandra Piróg, Katarzyna Bethoon

camera logo3