altKultywując dawne polskie obyczaje Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. A. Piróg zorganizował 24 listopada 2011 roku „Andrzejki”- tradycyjną zabawę taneczną połączoną z wróżbami. Uczennice Szkoły Podstawowej (Andżelika Łach, Zuzanna Skomro, Ania Radomska, Weronika Piersiak, Karolina Perlak, Natalia Flis, Kinga Kosiorowska) a także uczennice Gimnazjum (Agnieszka Nowak, Kinga Skiba, Wiktoria Dec, Izabela Skomro, Karolina Popek, Marzena Surdyka, Magdalena Dolecka, Katarzyna Tupaj, Karolina Sondej, Paulina Krudysz) w kolorowych strojach cyganek przygotowały dla dzieci z Przedszkola oraz klas 1-3 SP spotkanie andrzejkowe. „Andrzejki” rozpoczęły się od wróżb, każdy przedszkolak i uczeń mógł poznać swoją przyszłość. Wśród wielu wróżb największym zainteresowaniem cieszyły się: „serca”, „kubki” i „buty”. Po skończonych wróżbach uczniowie bawili się przy muzyce. Dyskotekowa zabawa andrzejkowa dla klas starszych odbyła się również 24 listopada po godzinie 16.00. Podczas dyskoteki uczniowie bawili się przy wspaniałej muzyce. Niektórzy próbowali także uchylić rąbka tajemnicy odnośnie przyszłości i wróżyli sobie na różne sposoby.