240302 konkurs

Z radością ogłaszamy, że klasa 2 została laureatem nagrody głównej ogólnopolskiego konkursu Szkolne Przygody Gangu Mocniaków!

Uczniowie w ramach konkursu przygotowali plakat przedstawiający talerz zdrowego żywienia, czyli 5 grup produktów, które są ważne w odpowiednim zbilansowaniu diety. Plakat stanowił element dekoracji praktycznej części zadania, polegającej na zorganizowaniu obchodów Dnia Kulinarnych Mocniaków, z których przygotowana została relacja. Kluczowym elementem wydarzenia było wspólne przygotowanie posiłku z zachowaniem zasad talerza zdrowego żywienia.

Starania klasy oraz ich wkład pracy zostały docenione przez jury konkursowe. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci zestawu maskotek bohaterów Gangu Mocniaków oraz dyplomy.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i cieszymy się naszym wspólnym sukcesem, czekamy na kolejną edycję w następnym roku szkolnym.

Wych. Agata Kogut

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg