230929 wycieczka

W dniach 20-22.09.2023r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy z programu  "Poznaj Polskę".

Celem wyjazdu było uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci poprzez umożliwienie im poznawania tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Zwiedzając odwiedzili  najważniejsze miejsca w stolicy m.in.:

- Pałac Kultury i Nauki,

- Łazienki Królewskie,

- Stadion Narodowy,

- Park i Pałac Króla Jana III Sobieskiego,

- Cmentarz wojskowy na Powązkach,

- Muzeum Wojska Polskiego,

- Grób Nieznanego Żołnierza,

- Pałac Prezydencki,

- Rynek z Syrenką Warszawską,

- Zamek Królewski,

- Muzeum Powstania Warszawskiego,

- Centrum Nauki Kopernik,

Dzięki przewodnikom, którzy przekazywali ogrom informacji i ciekawostek wszyscy mogli poszerzyć swoją wiedzę o stolicy.

Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i pomimo zmęczenia uczniowie byli bardzo zadowoleni.

Opiekunami podczas wyjazdu byli: Katarzyna Bethoon, Leszek Zwoliński, Tomasz Majka oraz ksiądz Jakub Ochoński.

Katarzyna Bethoon

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg