230627 pozegnanie absolwentow  23 czerwca żegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła ceremonia przekazania sztandaru szkolnego nowemu pocztowi reprezentowanemu przez uczniów klasy siódmej. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły – Pani Teresa Surdyka, która  w swoim przemówieniu skierowała wiele ciepłych słów do Uczniów, Nauczycieli, Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym. Skierowała do Absolwentów słowa pełne nadziei i wiary w ich dalszy rozwój w kolejnych etapach edukacji. Pogratulowała i podziękowała Rodzicom  za współpracę, życząc  wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

Kolejnym punktem akademii było nagrodzenie uczniów klasy ósmej, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce.  Dyrektor szkoły pogratulowała sukcesu wszystkim wyróżnionym, wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast Rodzicom przekazała listy gratulacyjne. Następnie wręczono świadectwa wszystkim uczniom.

Absolwenci skierowali słowa podziękowania dla Pani Dyrektor, Nauczycieli, Państwa Obsługi i Administracji, a także dla Rodziców za wspieranie ich na szlaku edukacji. Przygotowali też miłą niespodziankę w postaci prezentacji multimedialnej, w której przedstawili fragmenty swojego życia szkolnego i nie tylko. Na koniec uczniowie klasy siódmej postanowili w zabawny sposób pożegnać swoich kolegów i koleżanki z klasy 8.

Drodzy Absolwenci! Coś się kończy, ale i coś się zaczyna… Właśnie kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.

Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu – etap szkoły średniej. Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku spotkajcie ciekawych, wartościowych ludzi oraz… pamiętajcie o nas – swojej Szkole Podstawowej.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg