230612 dzien mamy taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, słodkości i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 7 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu dzieci z klas 1-3 zaprezentowały bogaty program artystyczny: wiersze, piosenki, tańce i przedstawienia.

Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, pokonali tremę, by zadowolić tak ważną dla siebie publiczność. W ten sposób dzieci chciały wyrazić rodzicom swoją miłość, wdzięczność i troskę o nich.

Do życzeń, dzieci dołożyły własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice podczas uroczystości nie kryli łez wzruszeń, a piękne występy dzieci nagradzali uśmiechem i brawami. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i rodziców. Całość spotkania umilił cukierkowy poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Halina Godek, Katarzyna Chmiel

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg