230607 laureat

16 maja 2023r. w Szkole Podstawowej im. św. Faustyny Kowalskiej w Trzebosi odbył się XI Gminny Konkurs Matematyczny uczniów klas 3 z terenu gminy Sokołów Małopolski. Uczniowie w ciągu godziny mieli do rozwiązania 10 różnego rodzaju zadań matematycznych obejmujących wiadomości i umiejętności matematyczne zawarte w programie nauczania w klasie trzeciej. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów : Julia Perlak i Krzysztof Tupaj.

Ogromne gratulacje dla obojga uczestników konkursu, a szczególnie dla Krzysia, który zajął II miejsce, otrzymał on 18 punktów na 20 możliwych do zdobycia. Brawo Krzysiu!

Katarzyna Chmiel

Zapraszamy do galerii - camera-logo3.jpg