221215 konkurs spot filmowy Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Profilaktyki Społecznej w Rzeszowie ogłosiła konkurs na najlepszy profilaktyczny spot filmowy na szczeblu wojewódzkim, mający ukazać niebezpieczeństwa związane z różnymi nałogowymi lub przemocowymi zachowaniami.

Nasi uczniowie z klasy VIII: Krzysztof Piróg, Agata Skiba, Aleksandra Skiba oraz Weronika Wrzos, pod kierunkiem pani Aleksandry Piróg oraz ks. Jakuba Dzierżaka przygotowali film pt. Wyzwania wieku dorastania. W filmie został podjęty temat niebezpieczeństw związanych z uzależnieniem od smartfona oraz używaniem hejtu wobec rówieśników. Film zajął pierwsze miejsce. W środę, 14 grudnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, miał miejsce finał konkursu oraz wręczenie nagród.

Gratulujemy naszym uczniom! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz nagrodzonego filmu. camera-logo3.jpg