221006 ognisko integracyjne

6 października br., w ciepły i słoneczny dzień, uczniowie klas 1-3 naszej Szkoły spotkali się na ognisku integracyjnym. Dzięki zaproszeniu, zaangażowaniu i ogromnej życzliwości Państwa Radomskich gościliśmy u nich na terenie posesji „RANCZO”. Najpierw zwiedziliśmy mini-zwierzyniec dzikich i domowych zwierząt. Dzieci karmiły różnymi przysmakami kozy i alpaki oraz daniele, sarny i jelenie. Zobaczyły także perliczki, króliki, kury i indyki oraz pasiekę pszczół. Następnie dzieci grały w różne gry i zabawy integracyjne, mające na celu wzajemne i bliższe poznanie się. Były to wspaniałe, pełne radości zabawy w gronie rówieśników, co sprzyjało integracji zespołów klasowych oraz pogłębianiu znajomości i przyjaźni. Panie praktykantki Zuzia i Ania przygotowały i poprowadziły zabawy drużynowe dla dzieci. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, nie było czasu na nudzenie się, a wszystkim dopisywał bardzo dobry humor.

Nieoceniona również okazała się pomoc naszych rodziców, którzy przygotowali grillowane pyszne kiełbaski i różne smakołyki, między innymi tak lubiany przez dzieci popcorn i watę cukrową.

Serdecznie Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom: p. Alicji Zdeb, p. Annie Tupaj, p. Romanowi Kramarz i p. Tomaszowi Ruszała. Bardzo Dziękujemy również Firmie „SMAK” z Górna za sponsorowanie kiełbasek na grilla.

Kolejne Bardzo Serdeczne Podziękowania kierujemy do Państwa Renaty i Piotra Radomskich za uprzejmość, gościnę i anielską cierpliwość do dzieci, za dobre serduszko, za uśmiech i serdeczność oraz za przygotowanie dla dzieci drobnych upominków. :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)  camera-logo3.jpg