220622 stypendium22 czerwca w budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim po raz drugi zostały przyznane Stypendia z Programu Stypendialnego Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski Andrzeja Ożoga za wyniki w nauce oraz za udział w konkursach i olimpiadach kuratoryjnych. Stypendium otrzymali uczniowie, którzy w roku szkolnym 2021/22 otrzymali średnią: 5,40 dla klas IV-VI oraz 5,30 dla klas VII-VIII. Z naszej szkoły stypendium uzyskały dwie uczennice klasy czwartej, dwóch uczniów klasy szóstej i jedna uczennica z klasy siódmej. Dyplomy wręczył osobiście Pan Burmistrz Andrzej Ożóg.

Wszystkim Stypendystom składamy serdeczne gratulacje za imponujące wyniki w nauce, a także życzymy równie dobrych wyników na świadectwach w czerwcu przyszłego roku!

camera-logo3.jpg