Klasa I i II dla Babci i Dziadka

W dniach 21 i 22 stycznia przypada święto wszystkich Babć i Dziadków. Już kolejny rok z powodu pandemii nie mogliśmy zaprosić do szkoły naszych ukochanych Seniorów.

W dniu 03 lutego 2022r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły wyrazili im swoją wdzięczność i miłość za wielkie serce i poświęcony czas swoim ukochanym wnukom poprzez nagranie krótkich występów artystycznych.

Dzieci z klasy 1 (pod kierunkiem pani wychowawczyni mgr Haliny Godek) pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Natomiast uczniowie klasy 2(pod kierunkiem pani wychowawczyni mgr Katarzyny Chmiel) wystąpili z tańcem w kapeluszach, piosenką o babci i dziadku oraz koncertem pięknych melodii wykonanych na akordeonie przez ucznia tej klasy Pawła Kiełb.

Uczniowie z tych klas przygotowali również dla Kochanych Babć i Dziadziusiów wykonane własnoręcznie upominki. Wręczyli je, składając życzenia:

„Z okazji Waszego Święta, wszystkim Babciom i Dziadkom

składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, szczęścia,

realizacji swoich marzeń i pasji, wszelkiej pomyślności,

życiowego optymizmu oraz niespotykanego szczęścia, które

mogą dać tylko wnukowie”.

Prosimy Państwa Rodziców o pokazanie nagranych filmików Kochanym Dziadkom.

Katarzyna Chmiel

Halina Godek