211006 ognisko integracyjne

Korzystając z przepięknej, słonecznej pogody, uczniowie klas I-III z wychowawczyniami postanowili 28 września 2021r. opuścić szkolne mury i udać się na pobliski obiekt sportowy stadion „Górnovia”. Tam czekała na nas niespodzianka, którą przygotowali rodzice - kiełbaski z grilla, napoje, owoce i słodycze.

Następnie przyszedł czas na zawody sportowe z udziałem dzieci pod nadzorem wychowawców. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach: skoki na skakance, wyścigi z woreczkami, z piłkami i obręczami, rzut do celu kółkiem ringo itp. Chłopcy z klas I-III w ramach integracji rozegrali mecz piłki nożnej. Ognisko było okazją do wspólnej zabawy, rozmów, spędzenia czasu w gronie rówieśników. Aura tego dnia sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Wszyscy bawiliśmy się naprawdę dobrze. Czas mijał nieubłaganie szybko, a my już planujemy następne takie spotkanie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom państwu: Halinie Skwira, Urszuli Miazga, Alicji Rembisz, Joannie Piersiak, Marii Szpila, Halinie Sieńko i Romanowi Kramarz za pomoc w zorganizowaniu miłej integrującej imprezy.

Wychowawcy klas I-III

Zapraszamy do galerii zdjęć :)   camera-logo3.jpg