211005 wieczor filmowy

30 września 2021 r. w godz. od 18.00 - 20.30 odbył się wieczór filmowy dla uczniów klas VI-VIII SP. Organizatorem wieczoru było Szkolne Koło Caritas. Spotkanie miało miejsce w czwartkowy wieczór i przyciągnęło do szkoły wielu kinomaniaków, którzy świetnie się bawili wspólnie oglądając film pt. „The Meg”. Film dostarczył uczniom wielu wrażeń i emocji. W końcu szkoła to nie tylko sprawdziany i klasówki, to również przedsięwzięcia integrujące społeczność szkolną. Dodatkowo dziewczęta z SKC przygotowały smaczny poczęstunek dla uczestników spotkania. Poprzez zorganizowanie wieczoru filmowego udało się zebrać środki finansowe na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Rzeszowie.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie się w przygotowanie tej akcji oraz wszystkim uczniom, którzy w niej uczestniczyli.

camera-logo3.jpg                                                                                                    Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Aleksandra  Piróg

Ks. Jakub Dzierżak