pasowanie 2019Dnia 8.10.2019 r. w naszej szkole, odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA klasy 1. Uczniowie klasy 1 przygotowali część artystyczną, pełną ciekawych wierszy związanych z tematyką szkona, kilka piosenek i taniec. W części oficjalnej uczniowie pierwszej klasy odśpiewali hymn, złożyli przyrzeczenie i zostali uroczyście pasowani na ucznia naszej szkoły. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor mgr Teresa Surdyka. Serdeczne słowa powitania Pierwszaków w murach naszej szkoły, przekazała przewodnicząca RSU Klaudia Skomro, oraz uczniowie klasy czwartej: Piotr Piróg i Sebastian Cisek, którzy wręczyli młodszym kolegom upominki. Następnie, każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom i kuferek ze słodyczami. Po oficjalnej uroczystości, uczniowie wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi, udali się na skromny poczęstunek przygotowany przez Rodziców uczniów klasy pierwszej.

mgr Barbara Tupaj

camera-logo3.jpg