glinolepy 2019Dnia 28 września 2019 r. /sobota/ uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w GLINOLEPACH 2019 - XVII POWIATOWYCH WARSZTATACH RZEŹBIARSKICH im. Leszka Walickiego .Warsztaty odbyły się w Sokołowie Małopolskim  w MGOKSiR. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 4: Wojciech Rembisz, Norbert Chorzempa, Piotr Piróg i Dominik Hajder.

Tematem prac rzeźbiarskich była „Ceramika dekoracyjna”. Uczestnicy warsztatów, tworzyli dzieła według własnego pomysłu i inwencji twórczej. Następnie po ulepieniu naczynia ,pokrywali je szkliwem - kolorowali. Były to ciekawe i interesujące zajęcia, ponieważ uczniowie pierwszy raz spotkali się z takim materiałem artystycznym, jakim jest glina. Komisja oceniająca prace uczniów, nagrodziła i wyróżnia artystów.

Nasi uczniowie uzyskali:

II miejsce -  NORBERT CHORZEMPA