dzien edukacji 201914 października 2019r obchodziliśmy w naszej szkole podwójną uroczystość: Święto Patrona - XVI rocznicę nadania imienia Zespołowi Szkół w Górnie oraz Dzień Edukacji. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, na którą złożył się m.in. montaż słowno – muzyczny oraz prezentacja multimedialna poświęcone osobie naszego patrona ks. Mieczysława Lachora, przygotowane przez uczniów klasy VII pod kierunkiem p. L. Perlak, p. M. Maziarz oraz p. P. Smotrysia. Następnie uczniowie klasy II przygotowani p. H. Godek zaprezentowali się w krótkim programie składającym się z wierszy, utworu na skrzypcach oraz życzeń dla wszystkich pracowników szkoły z okazji ich święta.
Z kolei przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców złożyli na ręce Pani Dyrektor kwiaty oraz życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Piękną dekorację na tę szkolną uroczystość przygotowała p. B. Tupaj.

Po zakończeniu akademii wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami udali się do kościoła parafialnego na uroczystą mszę św.

camera-logo3.jpg