dzien patrona 201812 października 2018 roku przeżywaliśmy 15-tą już rocznicę nadania imienia ks. prałata Mieczysława Lachora, naszej Szkole. Uroczystość została połączona ze świętem Edukacji Narodowej. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w Kościele Parafialnym w Górnie, następnie wysłuchaliśmy programu słowno-muzycznego. Główny celebrans- ks. kanonik Jan Lib, proboszcz Parafii, przybliżył społeczności uczniowskiej i zaproszonym gościom, sylwetkę i dokonania ks. prałata M. Lachora. Patriotyzm patrona Szkoły dobitnie zaakcentował program słowno-muzyczny, który odbył się w sali gimnastycznej naszej Szkoły. Idee, którym służył patron, bardzo zobowiązują, nawiązanie do nich odnaleźliśmy nawet w życzeniach okolicznościowych, skierowanych przez p. dyrektor mgr. T. Surdykę do nas - nauczycieli, pracowników niepedagogicznych Szkoły, w związku ze Świętem Edukacji Narodowej.

camera-logo3.jpg