poranek wielkanocny 2018Dzień 28.03.2018 roku był ostatnim dniem zajęć szkolnych przed wiosenną przerwą świąteczną. w godzinach porannych klasy 1-3 szkoły podstawowej uroczyście powitały się na poczęstunku z okazji Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z paniami wychowawczyniami uczniowie składali sobie serdecznie życzenia.   Następnie w Sali gimnastycznej o godz. 10.00 odbył się „Poranek wielkanocny”, w którym przedstawiono obrzędy, zwyczaje i tradycje tych Świąt. Uczniowie klas IV-VI i gimnazjum pod przedwonictwem dyrygenta pana Dariusza Kosaka, śpiewali pieśni wielkopostne i związane z Wielkanocą. Program związany ze Świętami przygotowywali również pan Jacek Rembisz i pani Monika Ślońska. Po części artystycznej pani Małgorzata Maziarz w imieniu Pani Dyrektor złoyzyła wszystkim życzenia Wesołych Świat!!

camera-logo3.jpg