spotkanie z policjantami 20176.11.2017r. w naszym Przedszkolu gościliśmy policjantów z komisariatu Policji w Sokołowie Młp. Panowie policjanci zaznajomili dzieci z trudną, odpowiedzialną i potrzebną pracą policji. Dzieci utrwaliły sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachowania w przypadku zaatakowania przez psa. Policjanci pokazali sprzęt, którym się posługują w czasie codziennej pracy. Największą atracją i podsumowaniem spotkania był przejazd radiowozem. Dzieci długo dzieliły się wrażeniami po spotkaniu. Bardzo dziękujemy p. Policjantom za współpracę z Przedszkolem.

M. Rembisz
M. Romańska

Tego samego dnia uczniowie z klasy 6 i 7 SP oraz Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z policjantem z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjant pouczył uczniów za jakie czyny ponoszą odpowiedzialność karną, a także poruszył temat cyberbezpieczeństwa.

camera logo3