pierwszy dzien wiosny 201721 marca 2017 roku powitaliśmy w naszej Szkole wiosnę. Samorząd uczniowski przygotował program w którym reprezentanci poszczególnych klas zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności. Pierwszy z konkursów testował wiedzę uczniów ze znajomości lektur szkolnych. Konkurs przeprowadziła Ola Zdeb, Madzia Sutyła i Patrycja Kosak. Swoje umysły tężyli: Kinga Kołodziej, Karolinka Czubat, Karolinka Blicharska, Ola Zybura, Dawid Stec, Paweł Surdyka, Kacper Burek, Jakub Szot, Jakub Kiełb. W kolejnym konkursie jury w składzie: Ola Nicpoń, Ola Łach, Karolinka Ożóg wybrało najpiękniejszą Panią Wiosnę spośród uczniów, którzy się za nią przebrali. W tej kategorii najmłodszych uczniów reprezentowała Gabrysia Miazga z kl. 1, Martynka Kazik z klasy 3, Monika Serafin z klasy 4, Weronika Miazga i Iza Gut klasy 5, Kamil Hajder z klasy 6, Zbyszek Warzocha z klasy I Gimnazjum, Ola Zybura z klasy IIA Gimnazjum i Dawid Stec z klasy IIIA Gimnazjum. Nad całością organizacyjnie czuwały: Wiola Miazga i Paulinka Szostecka.

Ostatnią konkurencją był pokaz talentów na który złożyły się: pokaz akrobatyki synchronizowanej w wykonaniu Julki Mikolajczyk i Edytki Serafin, gra na skrzypcach w wykonaniu Emilki Wróbel. Awangardową jazdę na motocyklu przedstawili Mateusz Krawiec i Dawid Stec, a wspólnie zaśpiewali nam Ola Zybura i Mateusz Ożóg. Tę część współzawodnictwa przeprowadzili: Iza Bizior, Agatka Naja i Dawid Stec. Oprawę muzyczną przygotowali Robert Bizior i Krystian Stec.

Ten pełen emocji dzień zakończył halowy turniej piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami poszczególnych klas.

camera logo3