walentynki 201714 lutego to dzień Świętego Walentego - ostatnio w Polsce obchodzony jako „Dzień Zakochanych”. Tego dnia obdarowujemy bliskie osoby upominkiem, słodyczami, kartką lub całusem. Jak co roku w naszej Szkole działała paczka Walentynowa. Na lekcjach i przerwach panował miły nastrój i każdy chodził uśmiechnięty, dużo osób poubierało się na czerwono. A Walentynowi listonosze sporo się napracowali roznosząc kartki. W tym dniu klasy najmłodsze (1-3 Szkoły Podstawowej) miały zorganizowaną dyskotekę z zabawami, konkursami i poczęstunkiem. Prawie każde dziecko w tańcu bawiło się z czerwonym balonikiem w kształcie serduszka. Największa atrakcją podczas zabawy było malowanie twarzy, czego efekty widoczne są na zdjęciach. W tym dniu chyba wszyscy świetnie się bawili.

K. Chmiel

camera logo3