wigilijka w zerowce 2016W pogodny, cichy, grudniowy wieczór 20.12.2016r. dzieci z grup starszych przybyły wraz z rodzicami do Przedszkola na Jasełka i wspólną Wigilijkę. Przedszkolaki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odegrały swoje role. Tym przedstawieniem wprowadziły wszystkich zebranych w atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Po skończonym przedstawieniu p. Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia. Na zakończenie spotkania był poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bardzo dziękujemy zaangażowanym rodzicom za pomoc: A. Piela, R. Cisek. M. Rębisz, A. Rębisz, A. Dobosz, A. Kazik. Życzymy wszystkim Przedszkolakom oraz ich rodzinom zdrowych, pogodnych pełnych miłości Świat Bożego Narodzenia.

M. Rembisz, M. Romańska

camera logo3