231123 warsztaty

W dniu 23 listopada w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty garncarskie – lepienie z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do budowy domów, wyrabiania garnków, rzeźbienia. Sama zabawa z gliną była dla dzieci wielką przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać małe arcydzieła, dzieci były zachwycone. Na warsztatach dzieci świetnie się bawiły. Zajęcia pełne twórczej aktywności dały dużo radości i satysfakcji dzieciom. Takie warsztaty stanowią niepowtarzalną okazję do wprowadzenia maluchów do świata naszych lokalnych tradycji oraz do rozwijania zdolności manualnych, koniecznych w dalszym prawidłowym rozwoju każdego dziecka.

Zapraszamy do galerii zdjęćcamera-logo3.jpg                                        Wychowawcy