We wtorek 21.12.2021r. w grupie 4-5 latków odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie tak pięknych strojów dla małych aktorów.

211221 jaselka 4 5 latki

Kiedy Boże Narodzenia nadchodzi,
przesłać życzenia się godzi.
Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych
zdrowia, spokoju, radości,
a w Nowym Roku - olbrzymiego Rogu Obfitości .
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia
towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok.
                                                                          camera-logo3.jpg   Życzą przedszkolaki z wychowawcą M. Zdeb