211114 dzien czystego powietrza Zanieczyszczenie powietrza jest jednym z najistotniejszych problemów w Polsce. Każdy z nas pragnie dobrego samopoczucia. Powietrze wywiera istotny wpływ na nasze zdrowie. Jego czystość jest bardzo ważna. W związku z tym 14 listopada obchodzimy Dzień Czystego Powietrza. Akcję honorowym patronatem objął Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Małopolski. Nasze przedszkole również włączyło się do happeningu pod hasłem ,,Stop smog” – 15.11.2021r. W tym dniu pracownicy i wychowankowie naszej placówki ubrali się na czarno. Wychowawcy w grupach przeprowadzili zajęcia na temat źródeł zanieczyszczenia powietrza oraz działań na rzecz ochrony środowiska. Przedszkolaki wykonały prace plastyczne na temat dbania o czyste powietrze.

camera-logo3.jpg