kiermasz piernikowy skc 2019W okresie przedświątecznym wolontariusze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali na terenie szkoły pierniki, które wcześniej upiekli w domach. Słodkie ciasteczka cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczniów i nauczycieli. Dochód ze sprzedaży świątecznych pierników w wysokości 347zł, będzie przeznaczony na rzecz osób potrzebujących do których wolontariusze udadzą się w II semestrze. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za ich trud i czas poświęcony na przygotowanie ciasteczek. Byli to uczniowie: Izabela Gut, Natalia Kołodziej, Weronika Miazga, Barbara Radomska, Łucja Skwira, Andżelika Stępień, Kinga Sikora, Martyna Nędza, Kinga Cisek, Joanna Rembisz, Julia Mikołajczyk, Olga Tupaj, Łukasz Radomski, Julia Ożóg, Bartek Ożóg.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

camera-logo3.jpg