skc w nowej sarzynie 2019W dniu 10.12.2019r. wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do Ośrodka dla Dzieci Niepełnosprawnych „Integracja bez Granic” w Nowej Sarzynie. Dziewczęta z kl. 7 i 8 podczas spotkania zaprezentowały kilka kolęd i pastorałek, a także złożyły życzenia dzieciom i ich opiekunom. Wszyscy podopieczni ośrodka otrzymali upominki mikołajkowe i słodycze. Dzieci pomimo swojej niepełnosprawności okazały wolontariuszom swoje zadowolenie i radość ze spotkania. Wolontariusze mieli możliwość wykonania własnoręcznie robionych choinek pod opieką pracowników ośrodka.

Serdecznie dziękujemy uczennicom,  które zaangażowały się w występ: Kinga Piekut, Kornelia Radomska, Kinga Burek, Izabela Gut, Weronika Miazga, Barbara Radomska, Klaudia Skomro.

Opiekunowie:
Ks. Krzysztof Hyziak