alt23 stycznia 2012 r. uczennice z Koła Bibliotecznego (Joanna Krasoń, Weronika Piersiak, Andżelika Kida, Patrycja Majka, Zuzanna Smolak, Julia Nizioł, Mariola Mik) przedstawiły naszym przedszkolakom i uczniom kl. I-szej Szk. Podst. inscenizację pt. „Polscy poeci dzieciom”. W przedstawieniu wykorzystano wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. To jedne z najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od  lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. Dzieci z uwagą i zachwytem oglądały popisy aktorskie swoich starszych koleżanek przebranych w kolorowe stroje. Spotkanie zakończył mini konkurs, w którym dzieci odpowiadały na pytania dotyczące recytowanych wierszy. Wszystkie dzieci otrzymały do domu kolorowankę z wierszami J. Brzechwy do wspólnego czytania z rodzicami. Program spotkania został zorganizowany przez Koło Biblioteczne pod kierunkiem p. Joanny Ożóg w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

alt Kolorowanka do wydruku

Do otwarcia pliku wymagany jest program Microsoft Office Word.