Św. Mikołaj w naszej Szkole (06.12.2017r)

6.12.2017r. już od samego rana wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na przyjście miłego gościa – Świętego Mikołaja. Po śniadaniu do każdej grupy zawitał Mikołaj. Dzieci umiliły czas Mikołajowi poprzez śpiewanie piosenek i recytowanie wierszy. Na zakończenie Mikołaj obdarował wszystkie przedszkolaki podarkami. Dzieci obiecały być zawsze grzeczne, aby Mikołaj wrócił do nich za rok. Miłą pamiątka spotkania są wspólne fotografie z Mikołajem.
Maryla Romańska
Maria Rembisz
Konsultacje dla rodziców z p. pedagog-trener z Poradni Psych.-Ped. nr 1 w Rzeszowie
w naszej Szkole w środę 13.12.2017r w godz. 9.00 - 12.00.