rocznica wybuchu wojny i napasci zsrr 201616 września 2016 roku odbyła się w naszej Szkole uroczysta akademia poświęcona 77. rocznicy agresji hitlerowskiej i ZSRR na Polskę w 1939 roku. Uczennice klasy pierwszej, Kinga Burszta i Karolina Stec przypomniały wszystkim pewne fakty związane z tymi wydarzeniami, a uczniowie klas drugich i pierwszej Gimnazjum w składzie: Aleksandra Zybura, Julia Marciniec, Mateusz Ożóg i Zbigniew Warzocha recytowali okolicznościowe wiersze. Akademię uświetnił śpiew szkolnego chóru pod kierownictwem p. Dariusza Kosaka. Pani dyrektor Teresa Surdyka podsumowując zebrane w scenariuszu treści zaprosiła wszystkich na niedzielną uroczystość poświęconą pomordowanym przez NKWD w turzańskim lesie w 1944roku. Akademię i dekoracje przygotowali p. Piotr Gazda i p. Tomasz Majka wraz z uczniami.

camera logo3