jaselka w przedszkolu 2015Dnia 17.12.2015r. o godz. 16.00 w naszej grupie odbyło się przedstawienie jasełkowe. W odświętnie udekorowanej sali zebrały się dzieci z rodzicami oraz zaproszeni goście. Wszystkich zebranych serdecznie powitała p. dyrektor mgr T. Surdyka. Po powitaniu Przedszkolaki rozpoczęły swój występ. Jasełka wprowadziły wszystkich nas w nastrój zbliżających się Świąt. Role odegrane prze dzieci przybliżyły nam postacie z szopki betlejemskiej: Maryja, Józef, Trzej Królowie, Pasterze, Aniołowie. Występ został bardzo miło przyjęty, przez wszystkich zgromadzonych w sali nagrodzony dużymi brawami. Na zakończenie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Całość zakończyła wspólna wigilijka przygotowana przez rodziców. Był wspaniały wigilijny wieczór pełen pozytywnych przeżyć dla dzieci, rodziców, wychowawców i zaproszonych gości.

M. Rembisz,  M. Romańska

camera logo3