dzien mamy i taty w szkole 2015Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra i ciepła rodzinnego i szczęścia. To także pierwsze słowa każdego dziecka. Dlatego też, co roku, w naszej Szkole pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej właśnie okazji 28 maja 2015 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala widowiskowa statła się sceną, na której pięknie ubrane dzieci zaprezentowały program artystyczny. Dzieciaki świetnie sobie poradziły. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Później wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była niezwykle rodzinna. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

camera logo3                                                                   Halina Godek, Katarzyna Chmiel, Barbara Tupaj