dzien mamy i taty w przedszkolu 201526 maja 2015 roku nasze Przedszkolaki odwiedzili ich rodzice. Jest to szczególny dzień dla wszystkich. W tym dniu dzieci wyrażają wdzięczność swoim rodzicom poprzez wiersze, piosenki, tańce i własnoręcznie wykonane laurki. Wszystkich zaproszonych gości powitał p. dyrektor Arkadiusz Biały, Na początku wystąpiła grupa maluchów. W tym roku 5- i 6-latki w inny sposób zaprezentowały się swoim rodzicom. Każde dziecko osobiście zapraszając rodzica na środek wyrażało swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie krótkimi życzeniami. Ten sposób prezentacji umożliwił lepsze, wspólne poznanie się. Indywidualne życzenia przeplatane były wspólnymi tańcami i piosenkami. Rodzice podziwiali piękne występy swoich pociech. To wspólne spotkanie pozostawiło w sercach wszystkich zebranych wiele wzruszeń i radości.

camera logo3