altW dniu 24.11.2014r. odbył się w naszej Szkole XII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Ideą konkursu jest poszerzanie znajomości języków obcych poprzez śpiew. Uczestnicy sami wybierali utwory, które prezentowali. Nauczyciele służyli im w tym czasie pomocą. Piosenki mogły być wykonane solo lub w grupach. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: p. Iwona Chudzik, p. Magdalena Kot-Nowicka, p. Aleksandra Piróg. Opracowanie muzyczne imprezy przygotował p. Dariusz Kosak, który także oceniał zdolności wokalne uczestników. Konkursowi towarzyszyła wspaniała atmosfera i dreszczyk emocji. Jury zgodnie uznało, że poziom Konkursu był bardzo wysoki.

Przyznano nagrody w kategorii klas IV-VI:

I miejsce: Sabina Skiba (kl.6)

II miejsce: Mateusz Ożóg (kl.6)

Nagroda publiczności: Sabina Skiba (kl.6), Mateusz Ożóg (kl.6)

Przyznano nagrody w kategorii Gimnazjum:

I miejsce w kategorii ZESPÓŁ: Anna Radomska (IIA), Weronika Piersiak (IIA), Karolina Perlak (IIA), Natalia Flis (IB)

II miejsce w kategorii ZESPÓŁ: Natalia Chorzempa (IIA), Ewelina Gut (IIA)

I miejsce w kategorii SOLISTA: Barbara Kuduk (IIIB) (chór: Szymon Piekut IIIA, Renata Ożóg IIIA, Krystian Dudzik IIIA)

Nagroda publiczności: Barbara Kuduk (IIIB) (chór: Szymon Piekut IIIA, Renata Ożóg IIIA, Krystian Dudzik IIIA)

Podczas Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wólce Niedźwiedzkiej (03.12.2014r.) naszą Szkołę będa reprezentowali: Sabina Skiba (kl.6) oraz Anna Radomska (IIA), Weronika Piersiak (IIA), Karolina Perlak (IIA) i Natalia Flis (IB).

Życzymy laureatom dalszych sukcesów. Powodzenia!

Iwona Chudzik