240605 Resovia

W dniu piątego czerwca uczniowie z klas 4-8 spotkali się na stadionie WKS Górnovia z piłkarzami i z przedstawicielami klubu CWKS Resovia. Celem spotkania było promowanie zdrowego stylu życia, w tym aktywności fizycznej i piłki nożnej. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzić się w różnych konkurencjach piłkarskich i sprawnościowych. Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez klub. Spotkanie w plenerze okazało się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej lekcji wychowania fizycznego.

Na zajęciach obecni byli przedstawiciele klubu: pani Gabriela Mikuła, pan Paweł Bukała, pan Wojciech Krztoń oraz zawodnicy: pan Gracjan Czapniewski i Łukasz Ostrowski.

Pani Dyrektor i nauczyciele serdecznie dziękują w imieniu uczniów za wspaniałe zajęcia promujące piłkę nożną i aktywność fizyczną, a także za liczne i ciekawe nagrody dla uczestników spotkania.

Galeria zdjęć - camera-logo3.jpg