230424 spotkanie psycholog

W związku z tym, że stres wpisany jest w życie każdego człowieka, bardzo istotna jest umiejętność radzenia sobie z nim. Nasi tegoroczni ósmoklasiści również narażeni są na duże obciążenie psychofizyczne związane z egzaminem oraz wyborem szkoły średniej. Dlatego też dnia 24 kwietnia 2023 roku odbyło się spotkanie uczniów klasy 8 z psychologiem - panią Joanną Woźniak – Kaznowską, pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie. Podczas spotkania pani psycholog omówiła temat dotyczący „Wpływu stresu na zdrowie człowieka i sposoby walki z nim”. Podczas części warsztatowej uczniowie zapoznali się z technikami relaksacyjnymi. Mamy nadzieję, że stres towarzyszący uczniom w czasie egzaminu zostanie opanowany, a egzamin napisany na miarę ich możliwości.                                                                                                                                                     Życzymy powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg