230213 wizyta biskupa

Dnia 13 lutego 2023 r., naszą szkołę odwiedził Ksiądz Biskup Edward Białogłowski. Przybył on w ramach wizytacji kanonicznej, która odbyła się w dniach 12-13 lutego w naszej Parafii w Górnie. Księdzu Biskupowi towarzyszyli Ksiądz Dziekan Jerzy Uchman oraz Ksiądz Proboszcz Tomasz Kozicki.

Na początku Ksiądz Biskup został uroczyście powitany przez Panią Dyrektor, Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Potem mieliśmy okazję zobaczyć program słowno - muzyczny o Patronie naszej szkoły, przygotowany przez ks. Jakuba Dzierżaka, p. Małgorzatę Maziarz oraz p. Pawła Smotrysia. Dekoracje przygotowali: p. Aleksandra Piróg, p. Małgorzata Maziarz, p. Katarzyna Bethoon oraz p. Władysław Dudzik.

Po zakończeniu występu Ksiądz Biskup skierował do nas słowo pasterskie oraz pobłogosławił nas na dalszy czas nauki.
Serdecznie dziękujemy Księdzu Biskupowi za wielką życzliwość i okazane serce!

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg