221201 wyjazd na lodowisko

1 grudnia 2022 r. zorganizowany został wyjazd na lodowisko dla uczniów klas 4-8.

Wzięło w nim udział 34 uczniów oraz wychowawcy klas (Katarzyna Bethoon, Janusz Wołcz. Jacek Rembisz).

Celem wyjazdu było: wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach. Uczniowie aktywnie i co najważniejsze bezpiecznie spędzili dwie godziny jazdy na łyżwach.

Wszyscy bawili się doskonale, a w szczególności dzieci z klasy 4, gdyż był to dla większości pierwszy taki wyjazd. Starsi koledzy i koleżanki, którzy dobrze radzili sobie na lodzie oraz nauczyciele pomagali chętnie i udzielali cennych wskazówek uczniom początkującym.

Wszyscy uczestnicy wrócili  bardzo zadowoleni i deklarowali chęć wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na lodowisko.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg                                                                       Katarzyna Bethoon