211223 konkurs kartka swiateczna   W piątek, dn. 17.12.2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim. Zadaniem uczniów było samodzielne wykonanie kartki świątecznej z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Konkurs trwał od 30 listopada do 14 grudnia. Kryteria, które były brane pod uwagę przy ocenie prac to: poprawność językowa, pomysłowość, sposób i samodzielność wykonania, oryginalność, estetyka i ogólny wyraz artystyczny. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami. Wszystkie oddane prace na konkurs zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Oto szczegółowe wyniki konkursu:

I   miejsce ex aequo – Wiktora Sączawa klasa III, Iga Smolak klasa III
II  miejsce ex aequo – Piotr Maziarz klasa I, Łukasz Watras klasa III
III  miejsce ex aequo – Ewa Ziemniak klasa I , Zuzanna Rembisz klasa III

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

camera-logo3.jpg                                                                                       Agata Kogut