211118 zadanie konkursowe klasy 3

Klasa III melduje wykonanie zadania konkursowego w ramach programu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”!  Każdy uczeń wziął udział w losowaniu zagrożonych i objętych ochroną zwierząt z naszego regionu, a następnie przygotował pracę plastyczną przedstawiającą wylosowane zwierzę. W swoich pracach uczniowie wykorzystali różne techniki plastyczne, takie jak rysowanie kredkami i pastelami, malowanie, wyklejanie kulkami z bibuły, wykałaczkami i plasteliną. Wykonane przez uczniów prace zostały połączone w jedną zbiorową pracę w formie mapy „Małej Ojczyzny”, na której są zaprezentowane występujące w naszym regionie zagrożone i chronione gatunki zwierząt. Ogłoszenie zwycięskich klas odbędzie się 10 grudnia 2021 r. Na laureatów czekają super NAGRODY:  3000 zł dofinansowania na dowolny cel, nagrody rzeczowe w postaci pluszaków Swojaków dla wszystkich uczniów.  A do tego  dyplomy, mnóstwo kreatywnej zabawy.  Z niecierpliwością czekamy na wyniki i zapraszamy do obejrzenia efektu naszej pracy! 😊 

camera-logo3.jpg                                                                                                      Agata Kogut