211021 konkurs plastyczno jezykowy

Z okazji Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczno - językowy ,,Portret Królowej Elżbiety II”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III i  cieszył się ogromnym powodzeniem, a wykonane prace były przepiękne. Głównymi celami konkursu była popularyzacja języka angielskiego, zaprezentowanie talentów plastycznych uczniów oraz pogłębienie wiedzy o Wielkiej Brytanii. Oceniane były: pomysłowość i oryginalność, samodzielność i estetyka wykonania pracy. Spośród 19 prac komisja w składzie pani Iwona Chudzik i pani Agata Kogut wyłoniły zwycięzców.

I miejsce - Wiktoria Sączawa, kl. III;

II miejsce - Ewa Ziemniak, kl. I;

III miejsce ex aequo – Sebastian Radomski kl. I, Szymon Radomski, kl. III.

Wyróżnienie uzyskali:

Szymon Cisek, kl. II

Oliwia Mikołajczyk, kl. III

Iga Smolak, kl. III

Zuzanna Rembisz, kl. III

Izabela Rembisz, kl. I

Mateusz Piersiak, kl. III

Sara Łach, kl. I

Wiktoria Chorzempa, kl. III

Michał Dul, kl. III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, breloczki i  oceny celujące z języka angielskiego,  a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział ! ?

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac naszych młodych artystów.  camera-logo3.jpg