210722 plac zabaw

W bieżącym roku szkolnym zmieniło się definitywnie otoczenie naszej szkoły. Dzięki inicjatywie P. dyrektor Teresy Surdyka i radnego Mieczysława Kobiernika dzieci uczęszczające do przedszkola i szkoły w Zespole Szkół im. ks. M. Lachora w Górnie mogą cieszyć się nowym placem zabaw. Pierwsze elementy tego placu pojawiły się już na wiosnę. Dnia 12 lipca 2021 roku do użytku zostały oddane kolejne urządzenia na placu zabaw. Korzystając z urządzeń, które znalazły się na wyposażeniu szkoły, można będzie na świeżym powietrzu ćwiczyć sprawność ruchową naszych najmłodszych. Zajęcia prowadzone w ten sposób na pewno dostarczą przedszkolakom i uczniom wiele radości.

Już w pierwszych dniach funkcjonowania nowego placu sprawił on duże urozmaicenie dla uczniów szkoły i przedszkola. Dzieci codziennie z wielką ochotą spędzają każdą wolną chwilę na nowym placu zabaw.

camera-logo3.jpg