Serdecznie zapraszamy na programy artystyczne w wykonaniu uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej dedykowane kochanym Mamom i Tatusiom. Wasze dzieci pięknie zaprezentowały się w wierszach i piosenkach, życząc swoim Rodzicom 100 lat życia w zdrowiu, szacunku i miłości pięknymi słowami: Kocham Cię Mamo! Kocham Cię Tato!

Dzień 26 maja Święto Matki - to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Matka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. Mama potrafi powiedzieć: "Kocham Cię, Córeczko. Kocham Cię Synku.."                                

Tato to uroczy towarzysz zabaw, aktywny opiekun oraz przyjaciel na dobre i złe dla swojego dziecka.

W naszej szkole Dzień Mamy i Dzień Taty powiązaliśmy w jedną uroczystość.

Zapraszamy do oglądania występów swoich pociech.