koledowanie przedszkolakow 2019Tradycją w okresie świątecznym jest kolędowanie. Zgodnie z nią nasze przedszkolaki z grup Żabki i Krasnale przygotowały krótkie przedstawienie kolędnicze, obrazujące narodziny Dzieciątka. Dzieci wcieliły się w role: Św. Rodziny, Trzech Króli, pasterzy i aniołów. Kwestie przez nich wypowiadane zilustrowały rzeczywistość tamtych czasów.
Żabki i Krasnale podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym po kolędzie odwiedziły zakłady pracy naszej miejscowości. Bardzo serdecznie dziękujemy kierownictwu odwiedzanych zakładów za miłe, serdeczne i życzliwe przyjęcie.

- SMAK GÓRNO

- SKLEP SPOŻYWCZY „SŁONECZKO”

- SKLEP ABC

- SKLEP ROLNIK

- OŚRODEK ZDROWIA

- DPS

- STYROBUD GÓRNO

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim darczyńcom.

Maryla Romańska
Maria Rembisz

camera-logo3.jpg