szkolny konkurs piosenki obcojezycznej 201815 listopada 2018 roku, już po raz siedemnasty, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Godnie rywalizowali ze sobą uczniowie klas IV-VIII oraz gimnazjum. Jury w składzie: p. mgr Iwona Chudzik, p. mgr Dariusz Kosak oraz p. mgr Agnieszka Biały przyznało następujące miejsca:

a) w kategorii klas IV-VI:

1. miejsce – Kinga Piekut – kl. VI

2. miejsce – Kornelia Radomska – kl. VI

3. miejsce – ex aequo: Edyta Serafin i Martyna Chorzępa – kl. VI oraz Weronika Wrzos – kl. IV

b) w kategorii klas: VII/VIII oraz gimnazjum:

1. miejsce – ex aequo: Barbara Radomska – kl. VII oraz Karolina Stec – kl. III gimnazjum

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udanych występów. Wybrani laureaci zaprezentują naszą szkołę na XVI Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wólce Niedźwiedzkiej.

camera-logo3.jpg