dzien babci i dziadka 201824 stycznia br. w Domu Kultury MGOKSiR-u odbyła się wzruszająca uroczystość szkolno-środowiskowa z okazji „Dnia Babci i Dziadzia”. Uczniowie z ogromnym przejęciem przygotowywali się do tego ważnego dla nich dnia. Samodzielnie wykonali upominki – niespodzianki. W czasie uroczystości zaprezentowały się w jasełkach i programie artystycznym w postaci wierszy i skeczy przeplatanych piosenkami. W oczach niejednej babci pojawiły się łzy wzruszenia, szczególnie wtedy, kiedy to właśnie ich wnusia występowała.

W trakcie występów dzieci, seniorzy częstowali się przygotowanymi przez rodziców słodkościami. Wszystkie dzieci są bardzo zżyte ze swoimi babciami i dziadkami, dlatego przygotowują dla nich co roku taką uroczystość, aby wyrazić swą wdzięczność i miłość. Zapraszamy do galerii zdjęć.

camera-logo3.jpg