lekcja z pania z biblioteki 20177.12.2017r uczniowie klasy 2 gościli Panią Bibliotekarkę p. Teresę Krasoń. Spotkanie przebiegało pod hasłem „O ZALETACH CZYTANIA”. Pani Tereska zaprezentowała ciekawskim uczniom kilka książek z różnych dziedzin. Przeczytała kilka wierszy o książce, czytaniu, czytelnikach. Podkreśliła, że uczniowie klasy 2 to stali bywalcy biblioteki. Uczniowie pochwalili się swoimi dzienniczkami ciekawej książki. Wyjaśnili że, w dzienniczku zamieszczają informacje o książkach które przeczytali. Opisują treść przeczytanej książki w kilku zdaniach i ilustrują najciekawszy fragment. Następnie raz w miesiącu przedstawiają treść wybranej książki w taki sposób, aby zachęcić kolegów do jej przeczytania.

camera-logo3.jpg