dzien patrona 201713 października 2017r. świętowaliśmy już 14-tą rocznicę nadania imienia ks. Prałata Mieczysława Lachora naszej Szkole. „Wielkim patriotą, kaznodzieją i wychowawcą młodego pokolenia był ks. Prałat Mieczysław Lachor”, głosił w czasie homilii ks. Proboszcz Jan Lib, przewodnicząc koncelebrze Mszy Świętej w naszym Kościele Parafialnym. Program słowno-muzyczny w sali gimnastycznej naszej Szkoły, z udziałem uczniów kl. II i III Gimnazjum, klasy 7 Szkoły Podstawowej, przygotowanych pod kierunkiem nauczyciela-polonisty mgr Lucyny Perlak, dobitnie podkreślił zasługi Patrona Szkoły jako niezwykle oddanego środowisku proboszcza, patrioty, Polaka. Gustowną, okolicznościową dekorację przygotowały Panie :mgr Barbara Tuptaj, mgr Małgorzata Maziarz, mgr Katarzyna Bethoon.

camera logo3